FANDOM


Gabron
Gabron2
Informacje
Pełne imię Gabron
Płeć Mężczyzna
Powiązania
Rodzina Nienazwany ojciec
Nienazwana matka
Karolina (siostra)
Związki Sylwia (dziewczyna)
Praca Pracownik w klubach Janka
Inne
Pierwszy odcinek Odcinek 1
Odtwórca Gabriel Piotrowski

Gabron to wieczny chłopiec, uroczy, ale zadziorny łobuziak. Chłopak Sylwii. Uwielbia sporty ekstremalne.

Historia postaci Edit

Sezon 1 Edit

Gabron1

Gabron w 1. sezonie

W odcinku 1 Gabron siedzi z Sylwią w klubie Janka i dołączają do nich Marcela i Iza z Justyną, której Gabron się przedstawia. Następnego dnia Gabron przychodzi z Sylwią do lokalu fryzjerskiego kłócąc się, gdyż Sylwia twierdzi, że jak zwykle są spóźnieni przez niego. Kontynuują kłótnię przy swoich znajomych. Później razem wybierają Justynie sukienkę na casting.

W odcinku 2 spóźniony Gabron dołącza do Janka i Nikodema, niosąc ze sobą dużą torbę. Okazuje się, że Sylwia wyrzuciła go z domu. Janek mówi, że u niego w związku też nie jest za dobrze, bo Marcela czyta jego smsy. Nikodem broni dziewczyny, jednak Janek wciąż uważa, że tym razem trochę przesadziła. Po chwili chłopcy wsiadają do samochodu i odjeżdżają.

Następnego dnia Gabron spotyka się z Karoliną, która chce mu zrobić sesję zdjęciową. Chłopak wyznaje, że pokłócił się ze swoją dziewczyną, Sylwią. Karoliny nie dziwi postawa brata i mówi, że nawet widziała się już przez niego z ojcem. Dwójka kontynuuje krótką wymianę zdań o swojej sytuacji rodzinnej, po czym Gabron proponuje, by Karolina pojechała z nim na nielegalny rajd. Dziewczyna zgadza się. Później Janek wiezie Gabrona pod mieszkanie Sylwii i rozmawiają o rajdzie w Łomiankach. Okazuje się, że podczas jazdy Gabron nie zapiął pasów i gdy zarzuciło jego samochodem, chłopak uderzył głową w słupek, przez co wokół oka stworzyła mu się opuchlizna. Mimo tego kontynuował rajd i go wygrał. Chłopcy jednak muszą wymyślić Gabronowi w tej sprawie jakąś wymówkę. Gabron postanawia założyć okulary. Po chwili Gabron dzwoni do Sylwii, gdyż jest już pod jej mieszkaniem. Dziewczyna musi oddać mu jego walizki i zakończyć ten rozdział w swoim życiu. Schodzi więc na dół i wysypuje zawartość bagaży na chodnik. Gabron pyta się, po co ona to robi, a Sylwia odpowiada, że ona nigdy nie jest dla niego na pierwszym miejscu. Gabron zaprzecza, ale Sylwia nie daje za wygraną. W końcu chłopak przyrzeka, że się zmieni i Sylwia mu wybacza. Po chwili jednak zdejmuje mu z twarzy okulary i zauważa limo. Gabron przyznaje się, że był na rajdzie. Sylwia mówi, że Gabron nie potrafi być facetem i po raz ostatni zrywa z nim.

W odcinku 3 Gabron wita się na plaży z Nikodemem. Gabron żali się, że Sylwia nie chce z nim rozmawiać i nie odpowiada na jego telefony. Mówi, że nawet był u niej pod domem, ale z jej strony nie otrzymał żadnej reakcji. Nikodem pociesza kolegę, że Sylwia prawdopodobnie pojawi się tego samego dnia na imprezie, co da szansę Gabronowi na miłosną konfrontację. Chwilę później Janek rozmawia z Nikodemem o biznesie. Mężczyźni pytają się Gabrona, czy myślał o zarabianiu pod kątem swojej pasji, czyli sportów ekstremalnych. Wtedy obok chłopaków przechodzą dwie, skąpo ubrane dziewczyny i Nikodem postanawia pójść za nimi. Janek natomiast pyta się Gabrona, czy tego wieczoru w ogóle zamierza dołączyć do swojego grona przyjaciół. Chłopak mówi, że poczeka, aż zjawi się Sylwia. Janek próbuje go jeszcze przekonać, by nie stał sam przy barze, lecz nie udaje mu się to. W końcu odchodzi z przygotowanymi drinkami. Chwilę później, wciąż przy barze, Janek rozmawia z Gabronem o Sylwii. Gabron mówi, że dziewczyna w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Wtedy do baru przychodzi Sylwia z Justyną i dziewczyny na głos zastanawiają się, co zamówić. Janek zauważa zachowanie Sylwii i mówi Gabronowi, że nie jest to w porządku. Nagle do Sylwii podchodzi znany piosenkarz, Rafał Brzozowski, i zaprasza ją na parkiet. Dziewczyna przytakuje na propozycję, podczas gdy Gabron patrzy na nich z zawiścią. Na parkiecie mężczyzna od razu zaczyna się dobierać do Sylwii, więc Gabron reaguje popychając Rafała. Janek wraz z ochroną od razu próbują ich rozdzielić, by nie doszło do bójki. Sylwia krzyczy na byłego chłopaka, że nie chce mieć z nim nic do czynienia i odchodzi, lecz Gabron podąża za nią. Kilka kroków dalej Gabron prosi dziewczynę, by na niego poczekała. Tłumaczy swoje zachowanie tym, że nie mógł patrzeć na to, jak mężczyzna ją macał. Sylwia jednak nie popiera tego, że od razu wywołał przez to burdę. Gabron klęka na jedno kolano i przeprasza swoją byłą dziewczynę. Sylwia mówi, że zawsze jest tak samo i ma już tego dosyć. W końcu mu wybacza i każe wstać, po czym go całuje. Prosi jednak, by przestał zachowywać się jak dziecko. Para wyznaje sobie miłość i wraca do klubu.

Związki Edit

 • Sylwia
  Sylbron
  • Pierwszy raz:
   • Rozpoczęcie: przed odcinkiem 1
   • Zakończenie: odcinek 2
    • Powód: Sylwia miała dość tego, że Gabron nie podchodzi do niczego na poważnie.
  • Drugi raz: