FANDOM


Iza
Iza2
Informacje
Pełne imię Izabela
Pseudonimy Iza (przez wszystkich)
Płeć Kobieta
Powiązania
Rodzina Nienazwana matka
Związki Mateusz (narzeczony)
Praca Tancerka
Inne
Pierwszy odcinek Odcinek 1
Odtwórca Iza Małota

Iza to tancerka. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych.

Historia postaci Edit

Sezon 1 Edit

Iza1

Iza w 1. sezonie

W odcinku 1 Iza tańczy w klubie, gdy zauważa ją Marcela z Justyną i woła ją. Dziewczyny przedstawiają się sobie, po czym Marcela opowiada o konfrontacji z Moniką. Marcela pyta się Izy, gdzie jest jej narzeczony, Mateusz, a dziewczyna odpowiada, że w pracy. Później Iza wychodzi z lokalu, gdyż właśnie przyjechał jej narzeczony. Dziewczyna przedstawia go Justynie i zabiera do środka.

W odcinku 2 Iza jest z Sylwią w jej mieszkaniu, a z nimi Marcela i Justyna. Dziewczyny szykują ostatnią do kolejnego castingu. Ponownie próbują znaleźć dziewczynie idealną sukienkę. W końcu decydują się na jedną. Sylwia natomiast postanawia sprezentować Justynie torebkę na dobry start w nowym mieście. Iza także daje upominek koleżance. Okazuje się, że są to srebrne szpilki, które miały być przeznaczone na jej ślub z Mateuszem, ale obsunął się już pół roku. Potem dziewczyny życzą Justynie szczęścia na castingu.

W odcinku 3 Iza jedzie samochodem z Mateuszem. Proponuje narzeczonemu zorganizowanie wspólnych wakacji. Chłopak zgadza się, ale mówi też, że czas będzie miał dopiero jesienią. Iza proponuje kompromis, by w takim razie wakacje trwały 2 tygodnie, lecz Mateusz odpowiada, że maksymalnie może być to 10 dni. Iza w końcu zgadza się i mówi, że rozpocznie poszukiwania dobrej oferty, ale jej narzeczony wciąż studzi jej entuzjazm. Dziewczyna odczuwa to jako ukrytą odmowę z jego strony, ponieważ stwierdza, że dobrze zna Mateusza. Mateusz nie daje Izie za wygraną i przystaje przy tym, że pojadą jesienią na wakacje. Iza prosi zatem o obietnicę, a Mateusz jest skory do tego, by ją złożyć. Po chwili przyjeżdżają pod szkołę taneczną dziewczyny. Iza proponuje jeszcze, by tego samego dnia razem skoczyli na lunch, lecz Mateusz niestety nie ma czasu. Mówi jednak, że przyjedzie po nią o 19 i razem pojadą do klubu nad Wisłą. Napomyka też, że ma tam krótkie spotkanie ze swoim klientem, który będzie grał koncert. Iza stwierdza przez to, że jedzie on tam dla niego, a nie dla niej. Mateusz tłumaczy się i mówi, że mimo wszystko cały wieczór chce spędzić ze swoją ukochaną, a spotkanie z klientem zajmie 3 minuty. Iza daje za wygraną i para żegna się. Po południu Iza siedzi w swoim mieszkaniu i rozmawia przez telefon z mamą na temat wesela. Mimo że dziewczyna uważa, że na taką rozmowę jeszcze za wcześnie, uważnie wysłuchuje rad swojej rodzicielki. Po krótkiej dyskusji Iza musi kończyć, ponieważ do mieszkania wchodzi Mateusz z kwiatami. Para wita się, a Iza od razu pyta, za co otrzymuje ten drobny prezent. Mateusz odpowiada, że niestety nie uda mu się wybrać z ukochaną na plażową imprezę. Wzburzona Iza od razu stwierdza, że pewnie powodem jest kolejny klient. Mateusz przytakuje, a Iza zdenerwowana postanawia uciąć dyskusję. Po chwili dzwoni do Sylwii z pytaniem, czy mogą razem wybrać się na imprezę. Mówi, że wyjaśni jej sytuację, gdy się spotkają. Już podczas imprezy, Iza siedzi z Sylwią, Marcelą i Justyną. Iza mówi koleżankom, że mimo wszystko Mateusz dobrze ją traktuje. Sylwia uważa jednak, że takie sytuacje zdarzają się u nich w kółko, lecz Iza stwierdza, że dokładnie tak samo jest z nią i Gabronem. Sylwia mówi, że tego wieczoru nie zwraca na niego uwagi, by chłopak mógł zrozumieć powagę sytuacji. Wtedy obok dziewczyn przechodzi Monika w seksownym stroju. Marcela od razu komentuje, że dziewczyna ją denerwuje i specjalnie robi wszystko, by była zazdrosna. Justyna pociesza kuzynkę mówiąc, by się tym nie martwiła. Po chwili do przyjaciółek przychodzi Nikodem, a od grupy odłącza się Justyna z Sylwią. Nikodem krótko dyskutuje z Marcelą o alkoholu, lecz rozmowa lekko zawadza o niewinny flirt.

Następnego ranka Mateusz budzi Izę śniadaniem do łóżka, by wynagrodzić jej nieobecność na imprezie. Przeprasza ją za sytuację z poprzedniego dnia i wręcza jej talerz z jedzeniem. Iza jednak od samego zapachu jajecznicy ma mdłości i biegnie do łazienki, by zwymiotować. Mateusz pyta się narzeczonej, czy przypadkiem nie przesadziła poprzedniego dnia z alkoholem, lecz dziewczyna nie odpowiada. Godzinę później do Izy przychodzi Marcela. Dziewczyna zastanawia się, co ważnego ma jej do powiedzenia Iza. Ta tłumaczy, że rano Mateusz zrobił jej jajecznicę, lecz zrobiło jej się od niej niedobrze. Postanowiła zatem pójść do apteki po test ciążowy i okazało się, że wyszedł pozytywny. Marcela bardzo cieszy się z sytuacji koleżanki i w euforii przytula ją. Przyjaciółki krótko dyskutują, a Marcela pyta się, jak na ciążę zareagował Mateusz. Iza odpowiada, że jej narzeczony jeszcze o niczym nie wie.

Związki Edit