FANDOM


Sylwia
Sylwia1
Informacje
Pełne imię Sylwia
Pseudonimy Syla (przez Izę)
Syluś (przez Izę)
Płeć Kobieta
Powiązania
Związki Gabron (chłopak)
Praca Stylistka
Właścicielka butiku
Inne
Pierwszy odcinek Odcinek 1
Odtwórca Sylwia Nowak

Sylwia to energiczna, wybuchowa, uczuciowa, niezależna stylistka. Właścicielka butiku z modną streetwearową modą, który przynosi jej niezłe dochody.

Historia postaci Edit

Sezon 1 Edit

W odcinku 1 Sylwia siedzi z Gabronem w klubie Janka i dołączają do nich Iza, Marcela oraz Justyna. Sylwia z Gabronem przedstawiają się nowej dziewczynie. Później pyta się jej, skąd przyjechała, a Justyna tłumaczy, że z małej miejscowości o nazwie Wałcz. Następnego dnia Sylwia przychodzi z Gabronem do lokalu fryzjerskiego, w którym czekają na nich Marcela z Justyną. Kłóci się z chłopakiem, że jak zwykle są spóźnieni przez niego. Kontynuują kłótnię przy swoich znajomych. Później razem wybierają Justynie sukienkę na casting.

W odcinku 2 Sylwia dołącza do Justyny i Marceli siedzących w kawiarni i kłóci się jednocześnie z Gabronem przez telefon. Marcela pyta się, co się dzieje, a Sylwia tłumaczy, że znowu pokłóciła się z chłopakiem i, jak zawsze, przeprasza ją po fakcie. Marcela dodaje, że Janek także ciągle utrzymuje kontakt z Moniką i nie podoba jej się to. Sylwia uważa, że dziewczyna robi to specjalnie, a Marcela zgadza się twierdząc, że ta ciągle manipuluje Jankiem. Następnie, już w swoim mieszkaniu, Sylwia przedstawia Justynę Karolinie, siostrze Gabrona. Karolina przyznaje, że odwiedziła Sylwię właśnie po to, by porozmawiać o Gabronie. Sylwia twierdzi, że go kocha, ale on wszystko olewa. Karolina broni brata mówiąc, że to taki typ chłopaka i mówi, że cały jego charakter jest do ułożenia. Proponuje także, by ona pierwsza go przeprosiła, jednak dziewczyna odmawia.

Następnego dnia ponownie w mieszkaniu, Sylwia wraz z Izą i Marcelą szykują Justynę do kolejnego castingu. Ponownie próbują znaleźć dziewczynie idealną sukienkę. W końcu decydują się na jedną. Sylwia natomiast postanawia sprezentować Justynie torebkę na dobry start w nowym mieście. Iza także daje upominek koleżance. Potem dziewczyny życzą Justynie szczęścia na castingu. Po chwili Sylwia otrzymuje telefon od Gabrona, który jest już pod jej mieszkaniem. Dziewczyna musi oddać mu jego walizki i zakończyć ten rozdział w swoim życiu. Schodzi więc na dół i wysypuje zawartość bagaży na chodnik. Gabron pyta się, po co ona to robi, a Sylwia odpowiada, że ona nigdy nie jest dla niego na pierwszym miejscu. Gabron zaprzecza, ale Sylwia nie daje za wygraną. W końcu chłopak przyrzeka, że się zmieni i Sylwia mu wybacza. Po chwili jednak zdejmuje mu z twarzy okulary i zauważa limo. Gabron przyznaje się, że był na rajdzie. Sylwia mówi, że Gabron nie potrafi być facetem i po raz ostatni zrywa z nim.

Kolejnego dnia Sylwia siedzi z Marcelą w kawiarni i dołącza do nich Justyna. Dziewczyna opowiada o castingu - mówi, że poszło jej bardzo dobrze. Na dodatek ekipa z castingu rozmawiała z nią po zakończeniu i zapewnili ją, że do niej zadzwonią. Justyna wyznaje także, że na poprzednim castingu pewien mężczyzna próbował ją obmacać. Dziewczyny zszokowane pytają się, kim on był, lecz Justyna nie zna jego dokładnej tożsamości. Marcela i Sylwia mówią, żeby następnym razem uważała, gdyż takie sprawy idą do sądu. Po chwili dodają, że powinna sobie znaleźć faceta. Następnie trójka przyjaciółek wybiera się do ekskluzywnego butiku. Justyna znajduje w nim idealną sukienkę dla siebie. Przymierza ją, a Sylwia i Marcela podziwiają to, jak sukienka pasuje do dziewczyny. Sylwia stwierdza, że Justyna ma dobre wyczucie stylu. Dziewczyna postanawia natychmiastowo kupić ubranie. Po krótkich zakupach przyjaciółki wychodzą z butiku, a Marcela odłącza się od grupy. Spacerując z Justyną, Sylwia mówi, że widzi w niej gust, dobre wyczucie stylu i to, że moda ją kręci, więc proponuje jej pracę w jej showroomie. Kontynuuje mówiąc, że miałaby wtedy kontakt ze stylistami, fotografami i ludźmi z branży, co pomogłoby jej karierze. Justyna bardzo dziękuje za propozycję, lecz odmawia twierdząc, że chce skupić się na tym, po co przyjechała do Warszawy - byciu modelką.

W odcinku 3 podczas imprezy na plaży Sylwia siedzi z Izą, Justyną i Marcelą. Iza mówi koleżankom, że mimo wszystko Mateusz dobrze ją traktuje. Sylwia uważa jednak, że takie sytuacje zdarzają się u nich w kółko, lecz Iza stwierdza, że dokładnie tak samo jest z nią i Gabronem. Sylwia mówi, że tego wieczoru nie zwraca na niego uwagi, by chłopak mógł zrozumieć powagę sytuacji. Wtedy obok dziewczyn przechodzi Monika w seksownym stroju. Marcela od razu komentuje, że dziewczyna ją denerwuje i specjalnie robi wszystko, by była zazdrosna. Justyna pociesza kuzynkę mówiąc, by się tym nie martwiła. Po chwili do przyjaciółek przychodzi Nikodem, a Sylwia z Justyną odłączają się od grupy. Dziewczyny razem wybierają się do baru i na głos zastanawiają się, co zamówić. Nagle do Sylwii podchodzi znany piosenkarz, Rafał Brzozowski, i zaprasza ją na parkiet. Dziewczyna przytakuje na propozycję, podczas gdy Gabron patrzy na nich z zawiścią. Na parkiecie mężczyzna od razu zaczyna się dobierać do Sylwii, więc Gabron reaguje popychając Rafała. Janek wraz z ochroną od razu próbują ich rozdzielić, by nie doszło do bójki. Sylwia krzyczy na byłego chłopaka, że nie chce mieć z nim nic do czynienia i odchodzi, lecz Gabron podąża za nią. Kilka kroków dalej Gabron prosi dziewczynę, by na niego poczekała. Tłumaczy swoje zachowanie tym, że nie mógł patrzeć na to, jak mężczyzna ją macał. Sylwia jednak nie popiera tego, że od razu wywołał przez to burdę. Gabron klęka na jedno kolano i przeprasza swoją byłą dziewczynę. Sylwia mówi, że zawsze jest tak samo i ma już tego dosyć. W końcu mu wybacza i każe wstać, po czym go całuje. Prosi jednak, by przestał zachowywać się jak dziecko. Para wyznaje sobie miłość i wraca do klubu.

Następnego dnia w showroomie, Sylwia obsługuje klientkę, gdy do środka wchodzi Justyna. Dziewczyny witają się, po czym Sylwia pyta się, co sprowadza do niej koleżankę. Justyna odpowiada, że postanowiła przyjąć jej propozycję pracy. Sylwia cieszy się, że dziewczyna wreszcie się namyśliła i postanawia wytłumaczyć jej, na czym będzie polegać jej posada i pokrótce opisać, czym jest showroom. Po chwili do dziewczyn przychodzi kolejna klientka, Iga, z pytaniem, czy Sylwia posiada może spodnie dla gwiazdy na specjalną okazję. Sylwia postanawia dać Justynie szansę z wyborem, co okazuje się trafnym pomysłem. Iga jest wniebowzięta spodniami wybranymi przez Justynę, a Sylwia mówi, że dziewczyna idealnie nadaje się do tej pracy.

Związki Edit

 • Gabron
  Sylbron
  • Pierwszy raz:
   • Rozpoczęcie: przed odcinkiem 1
   • Zakończenie: odcinek 2
    • Powód: Sylwia miała dość tego, że Gabron nie podchodzi do niczego na poważnie.
  • Drugi raz: